The Boat Trip - organizator rejsów morskich na całym świecie!

Kim jesteśmy?

The Boat Trip to dynamiczny zespół młodych ludzi pełnych pozytywnej energii, pasjonujących się żeglarstwem i aktywnym wypoczynkiem. Oficjalnie jako marka działamy na rynku od 2011 roku, ale dużo wcześniej organizowaliśmy rejsy dla siebie i znajomych - zamieniliśmy naszą pasję w sposób na życie.

Licencja Organizatora Turystyki

Certyfikat posiadania gwarancji ubezpieczeniowej

Co robimy?

Zajmujemy się profesjonalną organizacją rejsów na wszystkich akwenach Świata: Adriatyk, Śródziemne, Karaiby, Bałtyk, Północne, Kanary i nie tylko! Oferujemy zarówno imprezowe rejsy flotą 10-15 jachtów z szaloną zabawą do białego rana, clubbingiem i atrakcjami, jak i chilloutowe rejsy nastawione na zwiedzanie i żeglowanie.

Jakie mamy cele?

Naszym celem jest po pierwsze organizacja atrakcyjnych rejsów dostępnych cenowo dla młodych ludzi. Po drugie zerwanie ze stereotypem żeglarstwa jako elitarnego wypoczynku dla starych, bogatych ludzi. I po trzecie, wyciągnięcie ludzi z hoteli i pokazanie, że można lepiej spędzić urlop niż smażąc się w słońcu przy zatłoczonym hotelowym basenie!

Kto z nami jeździ?

Sami zadowoleni uczestnicy! Naszą ofertę kierujemy do młodych ludzi, w wieku od 18 do około 35 lat, którzy chcą się dobrze bawić, spędzić ciekawie urlop czy wakacje i zrobić w życiu coś interesującego! Wasz pozytywny feedback nieustannie motywuje nas do ciągłego rozwoju i przygotowywania dla Was jeszcze więcej niż poprzednio!

Obserwuj Nas!

Licencja

Numer licencji organizatora turystyki 1163

Kontakt

info@theboattrip.eu

+48 577 543 094

© 2010-2021 Copyright Taksidi

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.