Program rejsu

Sail & Party

Duża flota - do 25 jachtów, dużo ludzi, dużo imprez, dużo kąpieli w morzu, wygłupów, zabawy i chilloutu. Mniej żeglowania, najłatwiejsze akweny z małą falą, nieduże odległości. Idealny wybór, jeżeli chcesz łagodnie wejść w świat żagli, wyszaleć się na imprezach i szukasz dużego eventu!

Rano

Pobudka! Ale nie za wcześnie, około 9:00 - 10:00. Prysznic, kawa, śniadanie, ogarnięcie jachtu po wczorajszej imprezie, zatankowanie wody. Oddanie cum około 11:00

Przedpołudnie

Po wyjściu w morze razem ze sternikiem stawiacie żagle i spokojnie płyniecie 2-3 h do malowniczej zatoczki, gdzie cała flota spotyka się razem na wspólną kąpiel, snorkeling, chillout i lunch.

Popołudnie

Zbieracie się z kotwicowiska i znów żeglujecie. Czas na opalanie, drzemkę, książkę, ugotowanie czegoś. Około 16:00 cumujecie w docelowym porcie - codziennie gdzie indziej!

Wieczór

Po spłynięciu do portu czas na prysznic, przebranie się, zwiedzenie miasteczka i wypad do lokalnej knajpy z pysznym seafoodem! A potem beforeparty na jachtach obowiązkowo!

Noc

Około 22:00 zwykle startuje gruba impreza w zarezerwowanym tylko dla Was klubie. Zagra nasz sprawdzony DJ, a na barze załatwiliśmy specjalną ofertę tylko dla Was!

Sail & Explore

Mniej huczne, na 3-6 jachtów, wycieczki z nastawieniem na odkrywanie nowych miejsc, poznawanie nowych krajów i smakowania kultur. Nastaw się na więcej pływania, może nawet będzie szansa pożeglować nocą - to niesamowite doświadczenie! Jachtem można dotrzeć do normalnie niedostępnych miejsc i zobaczyć więcej, niż na zwykłych wakacjach, zwłaszcza w takich miejscach jak Baleary, Karaiby czy Seszele.

Rano

Często będzie Cię budzić łagodne kołysanie jachtu na porannej fali - zwłaszcza w tropikach popularne jest nocowanie na kotwicy, ale porty też będą, spokojnie. Wypływa się dość rano.

Przedpołudnie

Jeśli wypłynęliście bardzo wcześnie, to jak już wszyscy się obudzą robicie śniadanie pod żaglami! W tym czasie wasz sternik już prowadzi jacht w kierunku nowych miejsc. Po kilku godzinach postój na kąpiel.

Popołudnie

Po pływaniu czas na zwiedzanie! Dopływacie do docelowej lokalizacji i ruszacie na ekspedycję! Zabytkowe chorwackie miasto? Karaibska dżungla? Tajlandzkie wodospady? Zależy co i gdzie!

Wieczór

Po zwiedzaniu zasłużony relaks! Odkryjesz przysmaki lokalnej kuchni, potrawy, trunki i rozrywki niedostępne nigdzie indziej, zwyczaje obcej kultury, poznasz nowych ludzi i ich światopoglądy.

Noc

Baw się w najbardziej niesamowitych miejscach! Zatańcz na plaży! Zatańcz na barze! W tropikalnym lesie, w klubie na Ibizie i w knajpie na tratwie! Na trzydziestym piętrze hotelu w Bangkoku i na luksusowym katamaranie!

Sail & Adventure

To oferta specjalna dla odważnych. Rejsy S&A robimy bardzo rzadko, ale jeżeli uda Ci się złapać miejsce, możesz mieć pewność że przeżyjesz przygodę życia. Jaką? Pełnomorskie regaty żaglowców, zimne i ciepłe wody, pasaże oceaniczne i kilkudniowe przeloty, czyli prawdziwe żeglarstwo morskie. Nie musisz być żeglarzem - wystarczy, że kochasz adrenalinę! Oferta dla prawdziwych miłośników mocnych wrażeń, spełnienie marzeń o przygodzie życia! Nie tylko dla wilków morskich!

Rano

Nie da się zamknąć przygody w sztywnym opisie, więc nie traktuj tego opisu jak rozkładu jazdy. Rano możesz mieć wachtę, możesz stawiać żagle, wchodzić albo wychodzić z portu! Możesz spać w koi albo wciąż bawić się w tawernie!

Przedpołudnie

Czy jesteście w morzu czy w porcie życie na jachcie toczy się stałym rytmem wachtowym - ktoś ma zadanie ugotować śniadanie, ktoś ma zadanie dbać o jacht i jego kurs, a część rozkoszuje się zasłużonym odpoczynkiem!

Popołudnie

Jacht stanowi Twój dom i środek transportu do najbardziej niesamowitych miejsc! Dbając o niego i współpracując z resztą załogi odkryjesz najbardziej niesamowite miejsca. Poczuj prawdziwą wolność żeglarzy!

Wieczór

Poczuj przynależność do ignorującej granice wspólnoty żeglarzy całego świata! Zawiń do portu i baw się załogami najmniejszych jachtów i największych żaglowców, dzielcie się doświadczeniami i emocjami!

Noc

Podejmij wyzwanie i przekrocz limity. Może się zdarzyć, że będziesz płynąć w dzień, w nocy, w ciszy i w sztormie. Czasem kilka godzin, czasem kilka dni. To nie tak, że życie na lądzie nie ma smaku, ale życie na morzu jest lepsze. Sir Francis Drake

Sail & Chill

To oferta skierowana dla osób, które planują przede wszystkim wypocząć. W tej formule nastawiasz się na chill i odpoczynek, trasy nie są ambitne i nie ma tutaj wielu wycieczek lądowych - większość czasu spędzasz relaksując się, snorkelując i zwiedzając miasteczka do których przypłyneliśmy. Ten rejs to mniej żeglowania, łatwiejsze akweny z małą falą i nieduże odległości - w zamian za to zyskujesz dużo relaksu i chillowania!

Rano

Dzień zaczynasz od kawy, leniwego śniadania, prysznica. Najczęściej nigdzie nam się nie śpieszy, więc można jeszcze przejść się na spacer po miasteczku, pochillować - odpłynięcie dopiero około 11!

Przedpołudnie

Jak już wszyscy się ogarną, wypływamy! Po kilku godzinach postój na wspólną kąpiel, snorkeling i chillout.

Popołudnie

Zbieracie się z kotwicowiska i znów żeglujecie. Czas na opalanie, drzemkę, książkę, ugotowanie czegoś. Około 16:00 cumujecie w docelowym porcie.

Wieczór

Po spłynięciu do portu czas na prysznic, przebranie się, zwiedzenie miasteczka i wypad do lokalnej knajpy z pysznym seafoodem!

Noc

Pełna dowolność. Chilloutowy wieczór z kieliszkiem wina albo delikatna imprezka z tańcami i siedzeniem do późna - wszystko zależy od Was!

Obserwuj Nas!

Licencja

Numer licencji organizatora turystyki 1163

Kontakt

info@theboattrip.eu

+48 577 543 094

© 2010-2021 Copyright Taksidi

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.