Jak się zapisać | The Boat Trip

Logo The Boat Trip

Jak się zapisać na rejs morski?

PONIŻEJ ZNAJDZIESZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE O TYM JAK ROZPOCZĄĆ WAKACJE TWOJEGO ŻYCIA!

 

KONCEPCJA - TO PROSTE!

UDZIAŁ W NASZYM REJSIE TO JEDYNIE 3 PROSTE KROKI! TYLKO TYLE DZIELI CIEBIE I TWOICH ZNAJOMYCH OD NIEZAPOMNIANEGO WYJAZDU !

Step #1 - Choice of destination.Step #2 - choice of a yachtStep #3 - Enjoing your trip.

Obierz swój kurs

Prawdopodobnie najtrudniejsze co musisz zrobić - wybrać rejs, który Cię interesuje z pośród naszej oferty. Zapoznaj się z naszymi 3 Formułami Rejsów - pomogą Ci wybrać najlepszy dla Ciebie!

JAK WYBRAĆ REJS

zarezerwuj

Korzystając z systemu na naszej stronie zapisz się na rejs. Możesz zapisać się sam, możesz też zgłosić swoich znajomych! A najlepiej zarezerwujcie sobie cały jacht i jedźcie dużą ekipą! Instrukcje poniżej!

JAK WYBRAĆ JACHT

łap wiatr w zagle!

W tym momencie jedyne co musicie zrobić to już tylko stawić się na miejscu zbiórki - my zajmiemy się wszystkim innym! Wskakuj na pokład, postaw żagle i ciesz się urlopem swojego życia! Na pewno nie pożałujesz.

JAK BĘDZIE - GALERIE

 

system zapisów tbt

DLA WASZEJ WYGODY STWORZYLIŚMY PROSTY W OBSŁUDZE SYSTEM ZAPISÓW,
KTÓRY POZWOLI CI W KILKA CHWIL ZAREJESTROWAĆ SIĘ A NASTĘPNIE ZAPISAĆ NA WYJAZD. MASZ 3 MOŻLIWOŚCI:

Rezerwacja pojedynczych miejsc

zarezerwuj pojedyncze miejsca

Jeżeli chcesz zapisać na rejs tylko siebie (albo siebie i kilku znajomych) skorzystaj z opcji REZERWUJ MIEJSCE NA JACHCIE LUB KABINĘ, wybierz Klasę Jachtu, kliknij Rezerwuj i następnie zaznacz ile osób chcesz zgłosić. W kolejnym kroku podaj dane swoje i wszystkich zgłaszanych przez Ciebie osób* i już! Witamy na pokładzie!

Zapisując się w ten sposób zostaniesz zakwaterowany albo w 2-osobowej kabinie (łóżko podwójne lub piętrowe), albo w salonie. Pamiętaj, że zgłaszając kilka osób, bierzesz na siebie odpowiedzialność za zarządzanie rezerwacją, pilnowanie terminów i przekazywanie wszystkich informacji znajomym.

Rezerwacja 2-osobowych kabin

zarezerwuj dwuosobową kabinę

Jeżeli jest was dwoje/dwóch/dwie i zależy Wam na gwarancji zakwaterowania w zamykanej kabinie z podwójnym łóżkiem, skorzystaj z opcji REZERWUJ MIEJSCE NA JACHCIE LUB KABINĘ, wybierz Klasę Jachtu, kliknij Rezerwuj i następnie zaznacz "Kabina 2-osobowa". W kolejnym kroku podaj swoje dane i dane osoby towarzyszącej* i witamy na pokładzie!

Jeżeli nie zależy Wam na gwarancji spania w kabinie, możecie też zarezerwować 2 pojedyncze miejsca - wciąż będziecie razem na jednym jachcie, choć może będziecie spać na łóżku piętrowym albo w salonie.

Rezerwacja całego jachtu

albo zarezerwujcie cały jacht ze znajomymi!

Jeżeli jesteście ekipą 7-12 osób, wystarczy że skorzystasz z opcji REZERWUJ CAŁY JACHT, wybierzesz interesujący Was jacht i podasz skład Twojej załogi*! Nie musicie mieć pojęcia o żeglowaniu - przydzielimy Wam skippera, który wszystkim się zajmie!

I w sumie to najlepsze co możecie zrobić! Dlaczego? Bo jedziecie całą paczką znajomych, bo wybieracie konkretny jacht jaki chcecie (zamiast ogólnej Klasy) i ponieważ oszczędzacie do 120 PLN/os. w stosunku do zapisów indywidualnych!

* Dane zgłaszanych przez Ciebie osób możesz dopisać później w Panelu Klienta - nie musisz wypełniać wszystkiego od razu!

Logo The Boat Trip

KORZYŚCI I MOŻLIWOŚCI zapisu w tbt

 

  • Możesz łatwo i szybko edytować wszystkie dane oraz nie musisz podawać wszystkich danych od razu

 

  • Masz podgląd na swoje płatności i w każdej chwili wykonać zautomatyzowaną płatność przez internet PayPal lub PayU

 

  • Dzięki naszemu unikatowemu Jacht-Chatowi  możesz już kilka dni przed wyjazdem poznać osoby, z którymi będziesz na jachcie i ustalić coś z wyprzedzeniem

 

  • Możesz dodawać komentarze do swojej rezerwacji, które są dla nas widoczne, dotyczące np. wspólnego zaokrętowania ze znajomymi dopisującymi się w innym terminie

 

  • Możesz automatycznie wygenerować i pobrać Umowę oraz Fakturę VAT

 

  • Możesz zajrzeć do najważniejszych informacji przedwyjazdowych (np. godziny odjazdu autokarów, o czym pamiętać itp.), które dodajemy do Twojego Panelu kilka dni przed rejsem

 

newsletter
do góry