jak się zapisać na rejs | The Boat Trip
 

Jak się zapisać na rejs?

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o tym jak rozpocząć wakacje twojego życia! Udział w naszym rejsie to jedynie 3 proste kroki! Tylko tyle dzieli ciebie i twoich znajomych od niezapomnianego wyjazdu !

1. Obierz swój kurs

Prawdopodobnie najtrudniejsze co musisz zrobić - wybrać rejs, który Cię interesuje z pośród naszej oferty. Zapoznaj się z naszymi 3 Formułami Rejsów - pomogą Ci wybrać najlepszy dla Ciebie!

2. Zarezerwuj

Korzystając z systemu na naszej stronie zapisz się na rejs. Możesz zapisać się sam, możesz też zgłosić swoich znajomych! A najlepiej zarezerwujcie sobie cały jacht i jedźcie dużą ekipą! Instrukcje poniżej!

3. Łap wiatr w żagle

W tym momencie jedyne co musicie zrobić to już tylko stawić się na miejscu zbiórki - my zajmiemy się wszystkim innym! Wskakuj na pokład, postaw żagle i ciesz się urlopem swojego życia! Na pewno nie pożałujesz.

 

Sytem zapisów TBT

Dla waszej wygody stworzyliśmy prosty w obsłudze system zapisów,

który pozwoli ci w kilka chwil zarejestrować się a następnie zapisać na wyjazd. masz 3 możliwości.

Kliknij i dowiedz się więcej o wybranej formie zapisu.

 • Pojedyncze miejsce

  Rezerwacja pojedynczych miejsc
 • Jeżeli chcesz zapisać na rejs tylko siebie (albo siebie i kilku znajomych) skorzystaj z opcji REZERWUJ MIEJSCE NA JACHCIE LUB KABINĘ, wybierz Klasę Jachtu, kliknij Rezerwuj i następnie zaznacz ile osób chcesz zgłosić. W kolejnym kroku podaj dane swoje i wszystkich zgłaszanych przez Ciebie osób* i już! Witamy na pokładzie!

  Zapisując się w ten sposób zostaniesz zakwaterowany albo w 2-osobowej kabinie (łóżko podwójne lub piętrowe), albo w salonie. Pamiętaj, że zgłaszając kilka osób, bierzesz na siebie odpowiedzialność za zarządzanie rezerwacją, pilnowanie terminów i przekazywanie wszystkich informacji znajomym.

 • Kabina dwuosobowa

  Rezerwacja 2-osobowych kabin
 • Jeżeli jest was dwoje/dwóch/dwie i zależy Wam na gwarancji zakwaterowania w zamykanej kabinie z podwójnym łóżkiem, skorzystaj z opcji REZERWUJ MIEJSCE NA JACHCIE LUB KABINĘ, wybierz Klasę Jachtu, kliknij Rezerwuj i następnie zaznacz "Kabina 2- osobowa". W kolejnym kroku podaj swoje dane i dane osoby towarzyszącej* i witamy na pokładzie!

  Jeżeli nie zależy Wam na gwarancji spania w kabinie, możecie też zarezerwować 2 pojedyncze miejsca - wciąż będziecie razem na jednym jachcie, choć może będziecie spać na łóżku piętrowym albo w salonie.

 • Cały jacht

  Rezerwacja całego jachtu
 • Jeżeli jesteście ekipą 7-12 osób, wystarczy że skorzystasz z opcji REZERWUJ CAŁY JACHT, wybierzesz interesujący Was jacht i podasz skład Twojej załogi*! Nie musicie mieć pojęcia o żeglowaniu - przydzielimy Wam skippera, który wszystkim się zajmie!

  I w sumie to najlepsze co możecie zrobić! Dlaczego? Bo jedziecie całą paczką znajomych, bo wybieracie konkretny jacht jaki chcecie (zamiast ogólnej Klasy) i ponieważ oszczędzacie do 120 PLN/os. w stosunku do zapisów indywidualnych!

newsletter
do góry