MAJÓWKA 2019 | The Boat Trip Imprezowe Rejsy Morskie. Wakacje Na Jachtach | The Boat Trip

Majowe rejsy morskie z The Boat Trip

Przez ostatnie lata nasze majówki zasłużyły sobie na miano LEGENDARNYCH, dlatego w tym roku przygotowaliśmy dla Was, aż 3 destynacje do wyboru:

Flota: 30-40 jachtów

Dołącz już dziś do największej imprezowej floty! Ponad 40 jachtów, 400 młodych ludzi, 150 mil morskich niesamowitej przygody, 7 nocy niepowtarzalnej zabawy, 6 zabytkowych miast, tylko jeden taki rejs!

Flota: 10-15 jachtów

Majówka w Czarnogórze to propozycja dla osób chcących połączyć imprezowanie z odpoczynkiem, zobaczyć niesamowite miejsca i poczuć na własnej skórze jak to jest być "glamour".

Flota: 5-10 jachtów

Na majówkę szukasz czegoś bardziej żeglarskiego, gdzie wiatru, fal i pływania na żaglach nie zabraknie? Zapraszamy do spędzenia majówki w Grecji, wietrznym i wspaniałym miejscu!

Pamiętaj! Aby płynąć na nasz rejs NIE JEST WYMAGANE ŻADNE DOŚWIADCZENIE ŻEGLARSKIE. Wszyscy na pokład!
 

Obierz swój kurs!

Rejsy morskie z The Boat Trip to tydzień niezapomnianych wakacji, to tydzień zabawy we flocie nawet 40 jednostek, tydzień poznawania nowych, entuzjastycznych młodych ludzi. To tydzień pięknych jachtów i niesamowitych imprez w fascynujących sceneriach. Tydzień odkrywania nowych miejsc w najciekawszych rejonach całego świata. Tydzień zwiedzania, niepowtarzalnych wrażeń i doznań, pięknej pogody i błękitnej wody - przeżyj najlepszy tydzień swojego życia!

Zobacz galerię zdjęć z naszych poprzednich Majówek!

Przykładowy dzień na rejsie

 

Rano

Pobudka! Ale nie za wcześnie, około 9:00 - 10:00. Prysznic, kawa, śniadanie, ogarnięcie jachtu po wczorajszej imprezie, zatankowanie wody. Oddanie cum około 11:00

 

Przedpołudnie

Po wyjściu w morze razem ze sternikiem stawiacie żagle i spokojnie płyniecie 2-3 h do malowniczej zatoczki, gdzie cała flota spotyka się razem na wspólną kąpiel, snorkeling, chillout i lunch.

 

Popołudnie

Zbieracie się z kotwicowiska i znów żeglujecie. Czas na opalanie, drzemkę, książkę, ugotowanie czegoś. Około 16:00 cumujecie w docelowym porcie - codziennie gdzie indziej!

 

Wieczór

Po spłynięciu do portu czas na prysznic, przebranie się, zwiedzenie miasteczka i wypad do lokalnej knajpy z pysznym seafoodem! A potem beforeparty na jachtach obowiązkowo!

 

Noc

Około 22:00 zwykle startuje gruba impreza w zarezerwowanym tylko dla Was klubie. Zagra nasz sprawdzony DJ, a na barze załatwiliśmy specjalną ofertę tylko dla Was!

 

Zobacz jakie to proste

Zobacz jak prosto zapisać się na rejs w 3 krokach

Step #1 - Wybierz kierunek

Obierz swój kurs

Wybierz swój kierunek z naszej oferty! Cały świat przed Tobą! Nie potrzebujesz żadnego żeglarskiego doświadczenia!

Step #2 - Wybierz jacht

Zarezerwuj swój jacht

Zarezerwuj miejsce dla siebie albo zbierz znajomych i weźcie cały jacht tylko dla Was! Skippera dostaniecie gratis!

Step # 3 - Ciesz się rejsem1

Łap wiatr w Żagle!

Rozkoszuj się bezstresowym wyjazdem, perfekcyjną organizacją, ciesz się pięknymi widokami i baw się z dużą ekipą młodych ludzi!

 

 

 

Zobacz co o nas piszą!

 

Boat Trip to przede wszystkim fantastyczna organizacja wyjazdu. Wszystko na czas, super zaplanowane, mnogość atrakcji. Jeżeli dodamy do tego Chorwackie widoki, pogodę i mega pozytywne towarzystwo to ocena może być tylko jedna.

 
~ Kuba
 

Pierwszy raz miałem ogromną przyjemność uczestniczyć w tego typu evencie, bardzo miło wspominam i jestem pozytywnie zaskoczony, uważam, że to pierwszy tego typu wypad ale nie ostatni. Jeden z lepszych wyjazdów w moim życiu, świetna organizacja, piękne miejsca.

 
~ Maciek
 

To jest w ogóle jakieś doskonałe! Wróciłam właśnie z Chorwacji i to był the best week ever! Nasza załogę pokochałam, nasz Skipper full profeska, poczucie bezpieczeństwa na morzu i planowanie na najwyższym poziomie. (...) nie wiem czy kiedykolwiek byłam na lepszym, bardziej resetującym urlopie

 
~ Marta
newsletter
do góry