Jak to działa?

Jak jest na rejsie morskim?

The Boat Trip to nowoczesne podejście do żeglowania, rejsy zaprojektowane specjalnie dla młodych ludzi. To tydzień pływania, zabawy, zwiedzania i chilloutu w najpiękniejszych miejscach na całym świecie, z flotą od 10 do 25 nowoczesnych jachtów i w towarzystwie energicznych ludzi, takich, jak Ty.

Świetnie sobie poradzisz

Rejs z nami to wakacje, w których może wziąć udział każdy! Na jachcie będzie nasz profesjonalny, doświadczony sternik - skipper, który zajmie się wszystkim. Nie wymagamy od Ciebie żadnych umiejętności żeglarskich - oczekujemy jedynie, żebyś potrafił się doskonale bawić! Czasem możesz zostać poproszony przez sternika o wsparcie, zwłaszcza, jeżeli będziesz chciał pomagać, ale rozkazów, komend i stresu na pewno nie doświadczysz. Będzie chillout, zabawa, imprezy, kąpiele w ciepłym morzu i drinki z palemką. A jeżeli sam z siebie będziesz miał (lub miała) ochotę posterować, postawić żagiel czy zakręcić kabestanem - Twój skipper chętnie Ci wszystko pokaże i wyjaśni!

Komfort i wygoda

Jeżeli jachty kojarzą Ci się z niewygodą i ciasnotą, wydają się ekstremalnym sposobem spędzania czasu, to jesteś w błędzie! Współczesne jachty morskie to duże, wygodne i bezpieczne jednostki, łatwe w obsłudze i zaprojektowane tak, by oferować maksimum komfortu i estetyki.

Jachty są wygodne i przestronne. Wysokość w kabinie to minimum 195 cm. Na każdym jachcie jest lodówka, często zamrażarka, co najmniej 2 prysznice z bieżącą, ciepłą wodą, wysokiej klasy sprzęt audio i nierzadko telewizor. Ogromna pojemność akumulatorów pozwala na zupełną swobodę w korzystaniu z wszystkich urządzeń.

Nie znasz się?

Nie wiesz jak się zapisać?

Jaki rejs i jaki jacht wybrać?

Spokojna głowa! Wszystko dokładnie opisujemy w naszych ofertach, a rezerwacji dokonujesz bezpośrednio przez naszą stronę www. Po uzupełnieniu wszystkich formalności wystarczy, że dokonasz płatności i możesz zacząć się pakować! To wszystko!

Wybór rejsu

Idealny wybór, jeżeli chcesz łagodnie wejść w świat żagli, wyszaleć się na imprezach i szukasz dużego eventu!

Jeżeli chcesz poszerzyć horyzonty, spędzić wakacje, jakich jeszcze nie miałeś, to są to rejsy dla Ciebie

Oferta dla prawdziwych miłośników mocnych wrażeń, spełnienie marzeń o przygodzie życia!

Ten rejs to mniej żeglowania, akweny z małą falą i nieduże odległości - w zamian za to zyskujesz dużo relaksu

Jacht czy katamaran?

Wybierając się na event TBT otrzymujesz miejsce na jachcie (lub katamaranie) w jednej z 3 klas: Premier (4★), Superior (4★+) lub Luxury (5★). Nasza gradacja przypomina nieco gwiazdki hotelowe, więc na pewno trafisz dobrze :) Natomiast żeby dokonać wyboru najbardziej dopasowanego do swoich preferencji, należy odpowiedzieć sobie na 2 główne pytania:

1. Czy wolisz być na jachcie, czy na katamaranie?

2. Czy chcesz być na łódce dużej, czy bardzo dużej?

Poniżej znajdziesz więcej szczegółowych informacji na temat różnic między jachtem a katamaranem oraz różnic pomiędzy naszymi klasami łódek.

Wybierz klasę

Nasze 3 klasy łódek: Premier (4★), Superior (4★+) i Luxury (5★) różnią się głównie wielkością jednostki, co przekłada się bezpośrednio na ilość miejsca i w konsekwencji Twój komfort w części hotelowej. Wyposażenie i wiek jednostek między klasami są do siebie zbliżone. Wszystkie są względnie nowe (max. 5 letnie) i przewyższają standardową jakość łódek oferowanych przez innych organizatorów. Poniżej znajdziesz bardziej szczegółową specyfikę każdej klasy z dużą ilością przykładowych zdjęć i modelami łódek jakie mogą się tam znaleźć:

Jacht Premier

Znajdziesz tu 10 osobowe jachty o długości ok. 13-14 metrów z 4 kabinami 2-os.

Każdy jacht ma 2-3 łazienki z prysznicem, przestronny salon (gdzie śpią 2 osoby na rozkładanym łóżku) oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Kluczowe cechy to: szeroki kokpit, platforma kąpielowa, najczęściej elektryczne WC, sound system, ładowanie USB (prąd 220V dostępny po zacumowaniu w porcie).

Przykładowe jednostki

Przykładowe jednostki w tej klasie: Sun Odyssey 440, Oceanis 45, Bavaria 46, Elan 45, Hanse 455, Dufour 460 (i tutaj dajemy w opór zdjęć, np 10-12)

Jacht Superior

Znajdziesz tu 12 osobowe jachty o długości ok. 15 metrów z 5 kabinami 2-os. (czasem też dodatkowo mini kabiną 1-os. na dziobie).

Każdy jacht ma min. 3 łazienki z prysznicem, przestronny salon (gdzie śpi 1-2 osoby na rozkładanym łóżku) oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Kluczowe cechy to: szeroki kokpit, duża platforma kąpielowa, najczęściej elektryczne WC, sound system, ładowanie USB (prąd 220V dostępny po zacumowaniu w porcie).

Przykładowe jednostki

Przykładowe jednostki w tej klasie: Sun Odyssey 519, Oceanis 51.1 ; Bavaria 51, Elan 50, Hanse 508, Dufour 520

Jak zapisać się na rejs?

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o tym jak rozpocząć wakacje Twojego życia! Udział w naszym rejsie to jedynie 3 proste kroki - tylko tyle dzieli Cię i Twoich znajomych od niezapomnianego wyjazdu!

1. Obierz swój kurs

Prawdopodobnie najtrudniejsze co musisz zrobić - wybrać rejs, który Cię interesuje spośród naszej oferty. Zapoznaj się z czterema rodzajami rejsów - pomoże Ci to wybrać najlepiej dopasowany do Ciebie!

2. Zarezerwuj

Korzystając z systemu na naszej stronie zapisz się na rejs. Możesz zapisać się sam, możesz też zgłosić swoich znajomych! A najlepiej zarezerwujcie sobie cały jacht i jedźcie dużą ekipą! Instrukcje poniżej!

3. Łap wiatr w żagle

W tym momencie jedyne co musicie zrobić to już tylko stawić się na miejscu zbiórki - my zajmiemy się wszystkim innym! Wskakuj na pokład, postaw żagle i ciesz się urlopem swojego życia!

System zapisów na TBT?

Dla Twojej wygody stworzyliśmy prosty w obsłudze system zapisów, który pozwoli Ci w kilka chwil zarejestrować się, a następnie zapisać na wyjazd. Masz 3 opcje wyboru miejsc:

Jeżeli chcesz zapisać na rejs tylko siebie (albo siebie i kilku znajomych): 1. Wybierz opcję Rezerwuj miejsce na jachcie lub Kabinę 2. Wybierz Klasę Jachtu 3. Kliknij Rezerwuj, a następnie zaznacz ile osób chcesz zgłosić. 4. W kolejnym kroku podaj dane swoje i wszystkich zgłaszanych przez Ciebie osób i już! Witamy na pokładzie!

Zapisując się w ten sposób zostaniesz zakwaterowany w 2-osobowej kabinie (łóżko podwójne lub piętrowe), albo w salonie. Pamiętaj, że zgłaszając kilka osób, bierzesz na siebie odpowiedzialność za zarządzanie rezerwacją, pilnowanie terminów i przekazywanie wszystkich informacji znajomym.

Płatności

Przelew

Możesz zapłacić tradycyjnym przelewem pieniężnym w banku, na poczcie czy korzystając z bankowości mobilnej. Wystarczy, że w tytule podasz numer rezerwacji, imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę wyjazdu. Możesz w ten sposób zapłacić za kogoś innego, albo ktoś może zapłacić za Ciebie. Wpłata pojawi się w Panelu Klienta po 2 dniach.

W ostatnim kroku rezerwacji będziesz mógł zapłacić automatycznie korzystając z PayU. Nie musisz robić tego od razu, możesz wrócić do płatności PayU w dowolnym momencie w swoim Panelu Klienta. Korzystając z PayU, możesz też skorzystać z rat PayU i rozłożyć płatność nawet na 36 rat! PayU doliczy 1% prowizji. Wpłatę od razu zobaczysz w Panelu Klienta.

Płatności za rezerwacje grupowe

Składając rezerwację grupową masz dostęp do wszystkich powyższych metod płatności. Jednak pamiętaj, że dostęp do płatności automatycznych PayU ma tylko osoba zalogowana i składająca rezerwację. Na osobie składającej rezerwację wieloosobową spoczywa odpowiedzialność za opłacenie tej rezerwacji w jeden z poniższych sposobów:

 • Rezerwujący może zapłacić za wszystkich opłacając należność za całą rezerwację w dowolny sposób (tradycyjny, PayU)
 • Rezerwujący może przekazać zgłaszanym przez siebie uczestnikom dane do przelewu tradycyjnego - każdy płaci za siebie (podając w tytule przelewu: nr rezerwacji, swoje imię i nazwisko, nazwę wyjazdu)

Zarezerwuj teraz, zapłać później

Składając rezerwację grupową masz dostęp do wszystkich powyższych metod płatności. Jednak pamiętaj, że dostęp do płatności automatycznych PayU ma tylko osoba zalogowana i składająca rezerwację. Na osobie składającej rezerwację wieloosobową spoczywa odpowiedzialność za opłacenie tej rezerwacji w jeden z poniższych sposobów:

 • Zaliczka - 100 PLN
  W ciągu 24 godzin od złożenia rezerwacji należy wpłacić zaliczkę 100 PLN. Wpłata zaliczki stanowi potwierdzenie rezerwacji. W przypadku niewpłacenia zaliczki rezerwacja zostanie anulowana.
 • Druga rata - dopełnienie do 50% ceny
  Najpóźniej 60 dni przed wyjazdem należy dopłacić kwotę będącą dopełnieniem 50% ceny.
 • Trzecia rata - pozostała kwota
  Najpóźniej 30 dni przed rozpoczęciem rejsu należy wpłacić pozostałą kwotę. Przy okazji warto sprawdzić, czy ostatecznie zaznaczyłeś wszystkie dodatkowe opcje, które chciałeś i czy poprawnie podałeś wszystkie dane

Co zawiera cena?

Cena zawiera

Miejsce na jachcie / kabina na jachcie / jacht

Opieka i prowadzenie jachtu przez profesjonalnego skippera

Mapy, pomoce nawigacyjne

Wyposażenie jachtu

Ponton do jachtu

Ubezpieczenie

Wstęp na nasze imprezy

Koszulki wyjazdowe

Zaliczka wynosi 100 PLN zapewniamy możliwość bezskosztowej rezygnacji na 30 dni roboczych przed rejsem.

Cenia nie zawiera

Dojazd

Wyżywienie, alkohol i restauracje

Paliwo do jachtu

Opłaty portowe

Taksa turystyczna

Transit log (końcowe sprzątanie jachtu, pościel, ręczniki, butla z gazem)

Kaucja jachtu lub ubezpieczenie kaucji (przeczytaj więcej w FAQ)

Wyżywienie i napiwki dla skippera i hostessy

Obserwuj Nas!

Licencja

Numer licencji organizatora turystyki 1163

Kontakt

info@theboattrip.eu

+48 577 543 094

© 2010-2021 Copyright Taksidi

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.