Jak wyglądają nasze rejsy | The Boat Trip
 

Jak jest na rejsie morskim?

The Boat Trip to nowoczesne podejście żeglowania, rejsy zaprojektowane i dostępne dla młodych ludzi. To tydzień pływania, zabawy, zwiedzania i chilloutu w najpiękniejszych miejscach na całym świecie z flotą od 10 do 25 nowoczesnych jachtów pełnych młodych, energicznych ludzi takich jak Ty.

Nie jest potrzebne żadne doświadczenie żeglarskie - nasi sternicy zadbają o Ciebie i Twoich znajomych, gwarantując Wam niesamowite, niezapomniane i bezstresowe wakacje.

Węzeł

 

Świetnie dasz sobie radę

Rejs z nami to wakacje, w których mógłby wziąć udział każdy! Na jachcie będzie nasz profesjonalny, doświadczony sternik (lub sterniczka), który zajmie się wszystkim. Nie wymagamy od Ciebie żadnych umiejętności żeglarskich - oczekujemy jedynie, żebyście potrafili się doskonale bawić!

Oczywiście czasem zostaniesz poproszony przez sternika o pomoc, zwłaszcza, jeżeli będziesz chciał pomagać, ale rozkazów, komend i stresu na pewno nie doświadczysz. Będzie chillout, zabawa, imprezy, kąpiele w ciepłym Adriatyku i drinki z palemką. A jeżeli sam z siebie będziesz miał (lub miała) ochotę posterować, postawić żagiel czy zakręcić kabestanem - Twój skipper chętnie Ci wszystko pokaże i wyjaśni!

Węzeł

Komfort i wygoda

Jeżeli jachty kojarzą Ci się z niewygodą i ciasnotą, wydają się ekstremalnym sposobem spędzania czasu, to jesteś w błędzie! Współczesne jachty morskie to duże, wygodne i bezpieczne jednostki, łatwe w obsłudze i zaprojektowane tak, by oferować maksimum komfortu i estetyki.

Jachty są wygodne i przestronne. Wysokość w kabinie minimum 195 cm. Na każdym jachcie jest lodówka, często zamrażarka. Co najmniej 2 prysznice z bieżącą, ciepłą wodą. Wysokiej klasy sprzęt audio i nierzadko telewizor. Ogromna pojemność akumulatorów pozwala na zupełną swobodę w korzystaniu z wszystkich urządzeń.

 

Węzeł

 

Nie znasz się?

Nie wiesz jak się zapisać?

Jaki rejs i jaki jacht wybrać?

TO ŚWIETNIE! Naszą ofertę kierujemy właśnie do Ciebie!

Udział w naszych rejsach jest dziecinnie prosty - wystarczy zapisać się przez naszą stronę www, dokonać płatności i stawić się na miejscu zbiórki. To wszystko!

 

newsletter
do góry