Jak wyglądają nasze rejsy | The Boat Trip

 

Jak jest na rejsie morskim?

Logo The Boat Trip

The Boat Trip to nowoczesne podejście żeglowania, rejsy zaprojektowane i dostępne dla młodych ludzi.
To tydzień pływania, zabawy, zwiedzania i chilloutu w najpiękniejszych miejscach na całym świecie
z flotą od 10 do 25 nowoczesnych jachtów pełnych młodych, energicznych ludzi takich jak Ty.

Nie jest potrzebne żadne doświadczenie żeglarskie - nasi sternicy zadbają o Ciebie i Twoich znajomych,
gwarantując Wam niesamowite, niezapomniane i bezstresowe wakacje.

JAK WYGLĄDAJĄ NASZE REJSY - 3 FORMUŁY     CZY REJS TO WOGÓLE COŚ DLA MNIE?

 

 

NASZE REJSY

Węzeł ósemka

ORGANIZUJEMY REJSY WE WSZYSZTKICH ZAKĄTKACH ŚWIATA,

ALE NIEZALEŻNIE OD TEGO, GDZIE Z NAMI POPŁYNIESZ,
MOŻESZ MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE:

• ZAPEWNIMY CI DOŚWIADCZONEGO STERNIKA, KTÓRY O WSZYSTKO ZADBA
• TWÓJ POZIOM UMIEJĘTNOŚCI NIE MA ZNACZENIA - NASZE REJSY SĄ DLA WSZYSTKICH
• JACHT BĘDZIE NOWY I 100% SPRAWNY
• ZAŁOGA BĘDZIE W PODOBNYM WIEKU I ZRÓŻNICOWANA PŁCIOWO
• BĘDZIESZ SIĘ DOBRZE BAWIĆ - ZAPOMNIJ O STARYM, DRĘTWYM KAPITANIE, STRESIE I NERWACH NA POKŁADZIE!

 

NASZE FORMUŁY

Węzeł płaski

ŻEBY UŁATWIĆ CI WYBÓR REJSU, PODZIELILIŚMY NASZE WYJAZDY
NA 3 FORMUŁY.

 KAŻDA Z NICH ZAWIERA REJSY O INNYM CHARAKTERZE,

KAŻDA Z NICH JEST OZNACZONA INNYM KOLOREM WSTĄŻKI NA LIŚCIE WYJAZDÓW:

SAIL & PARTY    //   SAIL & EXPLORE   //   SAIL & ADVENTURE

 

 

 

 

Sail & Party

 

Rejsy oznaczone zieloną wstążką na liście. Co je wyróżnia? Duża flota - do 25 jachtów, dużo ludzi, dużo imprez, dużo kąpieli w morzu, wygłupów, zabawy i chilloutu. Mniej żeglowania, najłatwiejsze akweny z małą falą, nieduże odległości.
Idealny wybór, jeżeli chcesz łagodnie wejść w świat żagli, wyszaleć się na imprezach i szukasz dużego eventu!

PRZYKŁADOWY DZIEŃ NA REJSIE SAIL & PARTY:

Plan dnia - rano

rano

Pobudka! Ale nie za wcześnie, około 9:00 - 10:00. Prysznic, kawa, śniadanie, ogarnięcie jachtu po wczorajszej imprezie, zatankowanie wody. Oddanie cum około 11:00.

Plan dnia - przedpołudnie

przedpołudnie

Po wyjściu w morze razem ze sternikiem stawiacie żagle i spokojnie płyniecie 2-3 h do malowniczej zatoczki, gdzie cała flota spotyka się razem na wspólną kąpiel, snorkeling, chillout i lunch.

Plan dnia - popołudnie

popołudnie

Zbieracie się z kotwicowiska i znów żeglujecie. Czas na opalanie, drzemkę, książkę, ugotowanie czegoś. Około 16:00 cumujecie w docelowym porcie - codziennie gdzie indziej!

Plan dnia - wieczor

wieczór

Po spłynięciu do portu czas na prysznic, przebranie się, zwiedzenie miasteczka i wypad do lokalnej knajpy z pysznym seafoodem! A potem beforeparty na jachtach obowiązkowo!

Plan dnia - noc

noc

Około 22:00 zwykle startuje gruba impreza w zarezerwowanym tylko dla Was klubie. Zagra nasz sprawdzony DJ, a na barze załatwiliśmy specjalną ofertę tylko dla Was!

 

 Węzeł ósemka

 

Sail & EXPLORE

 

Rejsy z żółtą wstążką. Mniej huczne, na 3-6 jachtów, wycieczki z nastawieniem na odkrywanie nowych miejsc, poznawanie nowych krajów i smakowania kultur. Nastaw się na więcej pływania, może nawet będzie szansa pożeglować nocą - to niesamowite doświadczenie! Jachtem można dotrzeć do normalnie niedostępnych miejsc i zobaczyć więcej, niż na zwykłych wakacjach, zwłaszcza w takich miejscach jak Baleary, Karaiby czy Seszele.
Jeżeli masz duszę odkrywcy, chcesz poszerzyć horyzonty, spędzić wakacje, jakich jeszcze nie miałeś, to są to rejsy dla Ciebie!

PRZYKŁADOWY DZIEŃ NA REJSIE SAIL & EXPLORE:

Plan dnia - rano

rano

Często będzie Cię budzić łagodne kołysanie jachtu na porannej fali - zwłaszcza w tropikach popularne jest nocowanie na kotwicy, ale porty też będą, spokojnie. Wypływa się dość rano (nie zawsze!), ale większość załogi nawet nie musi wstawać - do odkotwiczenia wystarczy jedna osoba.

Plan dnia - przedpołudnie

przedpołudnie

Jeśli wypłynęliście bardzo wcześnie, to jak już wszyscy się obudzą robicie śniadanie pod żaglami! W tym czasie wasz sternik już prowadzi jacht w kierunku nowych miejsc. Po kilku godzinach postój na kąpiel - jeżeli to tylko możliwe, odwiedzamy najlepsze spoty do snorkelingu w rejonie!

Plan dnia - popołudnie

popołudnie

Po pływaniu czas na zwiedzanie! Dopływacie do docelowej lokalizacji i ruszacie na ekspedycję! Zabytkowe chorwackie miasto? Karaibska dżungla? Tajlandzkie wodospady? Seszelski park narodowy? Quady? Jaskinie? Skutery? Paralotnie? Rowery? Hiking? Wulkan? Zależy co i gdzie!

Plan dnia - wieczor

wieczór

Po zwiedzaniu zasłużony relaks! Odkryjesz przysmaki lokalnej kuchni, przyprawy, potrawy, trunki i rozrywki niedostępne nigdzie indziej, zwyczaje obcej kultury, poznasz nowych ludzi i ich światopoglądy. Wszystko w egzotycznej i na długo zapadającej w pamięć scenerii!

Plan dnia - noc

noc

Baw się w najbardziej niesamowitych miejscach!!! Zatańcz na plaży! Zatańcz na barze! W tropikalnym lesie, w klubie na Ibizie i w knajpie na tratwie! Na trzydziestym piętrze hotelu w Bangkoku i na luksusowym katamaranie! Baw się jak prawdziwy odkrywca!

 

 Węzeł ósemka

 

Sail & ADVENTURE

 

Niebieskie tasiemki to oferta specjalna dla odważnych. Rejsy S&A robimy bardzo rzadko, ale jeżeli uda Ci się złapać miejsce, możesz mieć pewność że przeżyjesz przygodę życia. Jaką? Pełnomorskie regaty żaglowców, zimne i ciepłe wody, pasaże oceaniczne i kilkudniowe przeloty, czyli prawdziwe żeglarstwo morskie. Nie musisz być żeglarzem - wystarczy, że kochasz adrenalinę!
Oferta dla prawdziwych miłośników mocnych wrażeń, spełnienie marzeń o przygodzie życia! Nie tylko dla wilków morskich!

PRZYKŁADOWY DZIEŃ NA REJSIE SAIL & ADVENTURE

Plan dnia - rano

rano

Nie da się zamknąć przygody w sztywnym opisie, więc nie traktuj tego opisu jak rozkładu jazdy. Rano możesz mieć wachtę, możesz stawiać żagle, wchodzić albo wychodzić z portu! Możesz spać w koi albo wciąż bawić się w tawernie! Zapomnij o miejskim rozkładzie dnia!

Plan dnia - przedpołudnie

przedpołudnie

Czy jesteście w morzu czy w porcie życie na jachcie toczy się stałym rytmem wachtowym - ktoś ma zadanie ugotować śniadanie, ktoś ma zadanie dbać o jacht i jego kurs, a część rozkoszuje się zasłużonym odpoczynkiem! Stanowicie załogę i macie wspólny cel!

Plan dnia - popołudnie

popołudnie

Jacht stanowi Twój dom i środek transportu do najbardziej niesamowitych miejsc! Dbając o niego i współpracując z resztą załogi odkryjesz najbardziej niesamowite miejsca - dzikie fiordy, ukryte zatoki, spokojne miasteczka i otwarte oceany! Poczuj prawdziwą wolność żeglarzy!

Plan dnia - wieczor

wieczór

Poczuj przynależność do ignorującej granice wspólnoty żeglarzy całego świata! Zawiń do portu i baw się załogami najmniejszych jachtów i największych żaglowców, dzielcie się doświadczeniami i emocjami! Nic nie przebije uczucia dotarcia do bezpiecznego portu.

Plan dnia - noc

noc

Podejmij wyzwanie i przekrocz limity. Może się zdarzyć, że będziesz płynąć w dzień, w nocy, w ciszy i w sztormie. Czasem kilka godzin, czasem kilka dni.

"To nie tak, że życie na lądzie nie ma smaku, ale życie na morzu jest lepsze."

Sir Francis Drake

 

Węzeł ósemka

WCIĄŻ NIE MASZ PEWNOŚCI, CZY ŻEGLARSTWO MORSKIE JEST DLA CIEBIE?

Duża część z Was zanim pojedzie z nami na rejs w ogóle nie miało do czynienia z żeglarstwem, a już na pewno nie z rejsem morskim. Wiele osób zastanawia się, czy da sobie radę na morzu, czy wytrzyma bujanie itp. Często żeglarstwo kojarzy się z wysiłkiem, ciąganiem lin i harcerską dyscypliną.
NIC BARDZIEJ MYLNEGO! 

Rejs morski

Świetnie dasz sobie radę!

Rejs z nami to wakacje, w których mógłby wziąć udział każdy! Na jachcie będzie nasz profesjonalny, doświadczony sternik (lub sterniczka), który zajmie się wszystkim. Nie wymagamy od Ciebie żadnych umiejętności żeglarskich - oczekujemy jedynie, żebyście potrafili się doskonale bawić! Oczywiście czasem zostaniesz poproszony przez sternika o pomoc, zwłaszcza, jeżeli będziesz chciał pomagać, ale rozkazów, komend i stresu na pewno nie doświadczysz. Będzie chillout, zabawa, imprezy, kąpiele w ciepłym Adriatyku i drinki z palemką. A jeżeli sam z siebie będziesz miał (lub miała) ochotę posterować, postawić żagiel czy zakręcić kabestanem - Twój skipper chętnie Ci wszystko pokaże i wyjaśni!

KOMFORT I WYGODA!

Jeżeli jachty kojarzą Ci się z niewygodą i ciasnotą, wydają się ekstremalnym sposobem spędzania czasu, to jesteś w błędzie! Współczesne jachty morskie to duże, wygodne i bezpieczne jednostki, łatwe w obsłudze i zaprojektowane tak, by oferować maksimum komfortu i estetyki.

Jachty są wygodne i przestronne. Wysokość w kabinie minimum 195 cm. Na każdym jachcie jest lodówka, często zamrażarka. Co najmniej 2 prysznice z bieżącą, ciepłą wodą. Wysokiej klasy sprzęt audio i nierzadko telewizor. Ogromna pojemność akumulatorów pozwala na zupełną swobodę w korzystaniu z wszystkich urządzeń.

WNĘTRZE JACHTU        JAK WYBRAĆ JACHT

Współczesny jacht morski

Rejs morski pierwszy

NIE ZNASZ SIĘ, NIE WIESZ JAK SIĘ ZAPISAĆ, JAKI REJS I JAKI JACHT WYBRAĆ?

TO ŚWIETNIE! Naszą ofertę kierujemy właśnie do Ciebie! Udział w naszych rejsach jest dziecinnie prosty - wystarczy zapisać się przez naszą stronę www, dokonać płatności i stawić się na miejscu zbiórki. To wszystko!

DOWIEDZ SIĘ WSZYSTKIEGO:

JAK WYBRAĆ REJS DLA SIEBIE

JAK WYBRAĆ JACHT DLA SIEBIE

JAK DZIAŁAJĄ ZAPISY NA NASZE REJSY

JAK WYGLĄDAJĄ PŁATNOŚCI I CO JEST W CENIE

newsletter
do góry