rejsy integracyjne TBT

Firmowe wyjazdy integracyjne

Szukasz pomysłu na wyjazd integracyjny dla firmy?
Wybierz niekonwencjonalnie - Żagle z TheBoatTrip!

rejsy integracyjne TBT

Luksusowy jacht

Rejs na najwyższej klasy jachtach morskich - luksus, przestronność oraz bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdują się jachty różnej klasy - od Premier (4★) po klasę Luxury (5★). Dostosujemy jacht do potrzeb i preferencji klienta.

rejsy integracyjne TBT

Ciekawe i różnorodne Destynacje

Wybierając wyjazd z nami zyskują Państwo pełną dowolność. Rejs jachtem to możliwość zwiedzenia nie tylko wielu niesamowitych miejsc podczas krótkiego czasu, ale też wielu ciekawych rejonów świata. Organizujemy wyjazdy w Polsce (Mazury), Europie (Morze Śródziemne) i na całym świecie (Karaiby, Tajlandia, Seszele).

rejsy integracyjne TBT

Team Building & Nauka Żeglarstwa

Wyjazd spędzony na jachtach łączy w sobie wiele zalet: integrację, team building, budowanie atmosfery zdrowej realizacji i rozwijanie pasji. Zadbamy o to, aby sternik każdego jachtu przekazał niezbędną wiedzę o żeglarstwie, zorganizujemy regaty i wieczorną integrację załóg.

rejsy integracyjne TBT

Profesjonalna organizacja

Zapewniamy pełną i kompletną obsługę wyjazdu. Od organizacji przedwyjazdowej i planowania, poprzez transport i opiekę doświadczonych sterników i animatorów na każdym jachcie, po kompleksową organizację czasu wolnego.

Jeśli chcesz zarezerwować wyjazd integracyjny dla firmy, skontaktuj się z Obsługą Klienta

Obserwuj Nas!

Licencja

Numer licencji organizatora turystyki 1163

Kontakt

+48 577 543 094

© 2010-2022 Copyright Taksidi

PFR

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.