The Boat Trip - kim jesteśmy? | The Boat Trip

 

Kim jesteśmy?

The Boat Trip to dynamiczny zespół młodych ludzi pełnych pozytywnej energii, pasjonujących się żeglarstwem i aktywnym wypoczynkiem. Oficjalnie jako marka działamy na rynku od 2011 roku, ale dużo wcześniej organizowaliśmy rejsy dla siebie i znajomych - zamieniliśmy naszą pasję w sposób na życie. 

Co robimy?

Zajmujemy się profesjonalną organizacją rejsów na wszystkich akwenach Świata: Adriatyk, Śródziemne, Karaiby, Bałtyk, Północne, Kanary i nie tylko! Oferujemy za równo imprezowe rejsy flotą 10-15 jachtów z szaloną zabawą do białego rana, clubbingiem i atrakcjami, jak i chilloutowe rejsy nastawione na zwiedzanie i żeglowanie.

Jakie mamy cele?

Naszym celem jest po pierwsze organizacja atrakcyjnych rejsów dostępnych cenowo dla młodych ludzi. Po drugie zerwanie ze stereotypem żeglarstwa jako elitarnego wypoczynku dla starych, bogatych ludzi. I po trzecie, wyciągnięcie ludzi z hoteli i pokazanie, że można lepiej spędzić urlop niż smażąc się w słońcu przy zatłoczonym hotelowym basenie!

Kto z nami jeździ?

Sami zadowoleni uczestnicy ;) Naszą ofertę kierujemy do młodych ludzi, w wieku od 18 do około 35 lat, którzy chcą się dobrze bawić, spędzić ciekawie urlop czy wakacje i zrobić w życiu coś interesującego! Wasz pozytywny feedback nieustannie motywuje nas do ciągłego rozwoju i przygotowywania dla Was jeszcze więcej niż poprzednio!

 

 Ma być międzynarodowo! Chcemy, żeby w naszych eventach brali udział ludzie nie tylko z Polski!

 Ma być młodo! Jadą z nami tylko młodzi ludzie, którzy chcą się integrować, bawić i imprezować!

 Ma być imprezowo! Mamy własnych DJ-ów i odjechane miejsca, np. statek piracki czy beach-bar! Imprezy na naszych wyjazdach przechodzą do legendy! 

 Ma być grubo! Uderzamy flotą 10-20 elegnackich jachtów! Ponad setka uczestników!

 Ma być ładnie i ciekawie! Odwiedzamy najpiękniejsze miejsca w Chorwacji, Grecji, Karaibach i nie tylko!

 Ma być różnorodnie! Mnóstwo atrakcji: regaty, wyścigi pontonów, konkursy, swing day, kanajpy i wiele innych!

 

Dlaczego chcesz jechać właśnie z nami na wyjazd?

# Wyjazdy dla ludzi takich jak Ty!

Podstawą naszych wyjazdów są świetni, inteligentni, pozytywni i ciekawi świata młodzi ludzie, którzy wiedzą co to dobra zabawa.

# Profesjonalizm

Program i trasy rejsów przygotowujemy w szczegółach, bardzo skrupulatnie dobieramy skipperów, aby zapewnić każdemu maksimum bezpieczeństwa podczas rejsu. Jachty rezerwujemy z dużym wyprzedzeniem, dzięki czemu dokładnie wiecie na jaki jacht traficie!

# Bezpieczeństwo

Na rejsy zabieramy jedynie sprawdzonych skipperów, którzy pływali już z nami wcześniej lub wzięli udział w Akademii Skipperów, którą organizujemy dwa razy w roku. Komfort i bezpieczeństwo uczestników są dla nas absolutnym priorytetem.

# Komunikacja

Podczas wyjazdów dostajecie codziennie SMS-y z info dotyczącym planu działania na każdy dzień i jesteście pod troskliwą opieką Skippera!

# Rzetelność

Uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. Posiadamy licencję biura podróży i wpis do ewidencji organizatorów turystyki województwa mazowieckiego – nie organizujemy rejsów na “piękne oczy” jak robi to część pseudo klubów i towarzystw żeglarskich. 

# Bonusy

Dostaniesz wyjazdową koszulkę i fajnego wristbanda, bedziesz miał okazję wygrać inne prezenty od nas i naszych partnerów! ;)

                      

Co nas wyróżnia?

Flota!

Pływamy flotyllą nawet dwudziestu jachtów, dzięki czemu zapewniamy maksimum rozrywki i negocjujemy lepsze ceny w marinachNie organizujemy rejsów jednym jachtem przez cały sezon, jak to ma miejsce w większości firm żeglarskich – zawsze jachty specjalnie na Wasz wyjazd!

Autokary

Na rejsy w Chorwacji, Czarnogórze, Grecji, czy Włoszech zawozimy Was naszymi komfortowymi autokarami, które są tylko do naszej dyspozycji. Dzięki temu mamy dogodne godziny wyjazdów z Polski i możliwość zrobienia zakupów w tanim hipermarkecie zamiast w drogim sklepiku w marinie.

 

Cena

Staramy się organizować rejsy w zasięgu finansowym młodych ludzi. Załogi tak dobieramy według wieku i płci, tak żeby zapewnić maksimum integracji.

dla każdego!

Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia żeglarskiego, żeby płynąć z nami na rejs!

chcesz być Skipperem?

Dajemy dogodną możliwość do rozpoczęcia samodzielnego prowadzenia jachtu dla początkujących skipperów, pod okiem bardziej doświadczonych sterników, którzy chętnie dzielą się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem. Zbierz własną ekipę na własny rejs - pomożemy Ci!

 

                      

Przykładowy harmonogram dnia

 

 

09:00-11:00

Leniwa pobudka po imprezie dnia poprzedniego, powolny poranek, prysznic, kawa, spokojne śniadanie, itp.

 

11:00-13:00

Spokojnie sprzątamy po śniadaniu, tankujemy wodę na jacht, oddajemy cumy i nieśpiesznie kierujemy się popychani delikatnym wiaterkiem do jakiejś malowniczej zatoczki na wspólne kąpanie.

 

13:00-15:00

Bosski chillout w zatoczce. Pływanie, foty, nuta, lunch, drzemka, drink, opalanie, cokolwiek będziesz chciał i dolce vita.

 

15:00-17:00

Podnosimy kotwicę i znów stawiamy żagle, aby pożeglować do zaplanowanej na dany dzień miejscówki. Wpływamy tam całą flotą przejmując kontrolę nad portem! Po przybiciu obowiązkowo toast za szczęśliwy powrót do portu.

 

17:00-20:00

Zwiedzanie starówki, zakupy i dobra kolacja - albo wspólnie w knajpie, albo stylowo w kokpicie na jachcie budząc zazdrość turystów.

 

20:00-22:00

Chillout na jachtach po wyżerce, integracja, ludzie, no i beforeparty przed uderzeniem w imprezę docelową!

 

22:00-    ?

ZACZYNAMY IMPREZĘ!!! Zabawa do białego rana!*

 

*spanie jest opcjonalne. I dla słabych :P

Masz dość tkwienia cały tydzień w zatłoczonym, hałaśliwym kurorcie pełnym turystów, ale nie byłeś nigdy na jachcie i boisz się, że będzie słabo i niewygodnie? Nie wiesz czego się spodziewać? Obawiasz się, że będziemy od Ciebie wymagać żeglarskich umiejętności?

                      

Sprawdź, czemu wakacje na jachcie są lepsze od wakacji w hotelu! Przeżyj coś nowego, ciesz się wolnością i swobodą jaką daje żeglowanie! Nie musisz rezygnować z komfortu i wygody!

 

 

 

Hotel

 
 
 

TAK

 Codziennie nowe, piękne i ciekawe miejsce?

NIE

TAK

nieograniczona swoboda?

NIE

TAK

dowolne godziny posiłków?

NIE

TAK

zapierające dech widoki?

NIE

TAK

możliwość puszczenia własnej nuty?

NIE

TAK

opcja wskoczenia w dowolnej chwili do wody?

nie

TAK

zabawa, różnorodność i przygoda?

nie

TAK

integracja i poznawanie nowych ludzi?

NIE

TAK

niedostępne z lądu, piękne plaże?

NIE

TAK

piknik na bezludnej wyspie?

nie

TAK

codziennie impreza w innym klubie?

nie

TAK

zazdrosne spojrzenia turystów?

nie

TAK

niepowtarzalne zdjęcia?

nie

TAK

prysznic z ciepłą wodą?

TAK

 

 

Dlaczego warto spróbować? jak jest na jachcie?

  • Codziennie nowe, malownicze i ciekawe miejscówki do odkrycia!
  • Możliwość nauczenia się żeglowania jachtem!
  • Opalenizna żeglarska jest najlepsza, a jak komuś zrobi się za gorąco - do morza daleko nie mamy ;)
  • Mnóstwo interakcji międzyjachtowych, które sprzyjają poznawaniu pozostałych uczestników rejsu! Nie będziesz się nudzić ani chwili!
  • Niesamowicie przejrzysta, lazurowa woda!
  • Cisza, spokój i chill-out podczas dnia i niesamowite imprezy wieczorami!
  • Kac? Jaki kac? ;)

 

Gorrąco zachęcamy również do zapoznania się z działem Pytania Ogólne w FAQ, gdzie znajdują się odpowiedzi na wiele dręczących Was pytań!

 

newsletter
do góry