Jak samodzielnie poprowadzić rejs | The Boat Trip
 

Pierwszy samodzielny rejs kapitański!

Jeżeli trafiłeś bądź trafiłaś na tę stronę to znaczy, że jesteś sternikiem lub chcesz nim zostać. Prowadzenie jachtu ze swoimi znajomymi we flocie tbt to najlepszy możliwy start kariery skipperskiej, jak również doskonała okazja do rozwoju dla sterników już posiadających pewne doświadczenie.

Poniżej dowiesz się jak zostać sternikiem tbt i dlaczego warto! Skipperami w the boat trip są jedynie doświadczeni i sprawdzeni przez nas sternicy. Nigdy nie oferujemy naszym załogom przypadkowych ludzi z ulicy.

Niesamowite Imprezy

Węzeł

Płynąc flotą możecie sami zrobić imprezę gdzie wam się tylko podoba! nie musicie szukać specjalnego miejsca, najlepszego klubu w okolicy, miejscówki, skąd was nie wygonią! Będąc w dużej grupie rozkręcacie zabawę z własnym DJ w dowolnej chwili - na jachcie, na kotwicowisku, na plaży, w beach-barze, na kei lub w klubie - gdzie chcecie!

Integracja

Węzeł

Dzięki licznej grupie, załogi nie są skazane tylko na swoje towarzystwo przez cały rejs! Można przesiąść się na inny jacht na jakiś czas, poznać więcej ludzi, imprezować w nowym towarzystwie, a może nawet znaleźć swoją drugą połówkę! Okazji jest mnóstwo - wspólne postoje na kotwicy, wycieczki, atrakcje, zwiedzanie i imprezy!

Pomoc innych skipperów

Węzeł

Szczególnie cenna jest pomoc innych skipperów. Koledzy i koleżanki o większym stażu mogą Ci coś wyjaśnić, doradzić czy pokazać. Pomogą zacumować jacht jeżeli masz załogę zieloną jak szczypiorek na wiosnę i pokierują do najlepszych barów w mieście!

Wsparcie obsługi floty

Węzeł

Kadrę wyjazdową oprócz skipperów stanowi obsługa techniczna floty - DJ'e i nagłośnieniowcy, koordynatorzy, fotografowie i osoby do pomocy. Chętnie pomogą Ci załatwić np. formalności czarteru, rozwiązać problemy techniczne, wesprą przy kontaktach z armatorem i portami.

 

Doskonała organizacja

Węzeł

Do portu przypływasz na gotowe. Nie musisz się martwić o rezerwację miejsca w marinie, załatwianie opłat portowych, organizację czasu wolnego, szukanie atrakcji w mieście i rozrywek na wieczór. Wszystko czeka na Ciebie i Twoją załogę.

Zniżki grupowe

Węzeł

Stanowiąc tak liczną grupę mamy bardzo dobrą pozycję do negocjacji i indywidualnych ustaleń, takich jak zniżki w marinach i wypożyczalniach sprzętu, dopasowane godziny kursowania promów, organizacja zamkniętych imprez klubowych czy lekkie naginanie ciszy nocnej...

 

Jak zostać Skipperem w TBT?

  • Opcja#1
  • Opcja#2

Zostań absolwentem akademii skipperów!

Jeżeli chcesz prowadzić rejsy w najpiękniejszych zakątkach świata, odrywać nowe miejsca i przeżyć coś unikalnego, to pierwszym krokiem w tę stronę będzie ukończenie Akademii Skipperów. Akademia Skipperów to organizowane 2 razy do roku zaawansowane, intensywne szkolenie doskonalące dla sterników głównie z zakresu manewrowania jachtem na silniku i kierowania załogą. Akademia Skipperów pozwala uczestnikom skutecznie podnieść poziom swoich umiejętności i uzyskać niezbędne uprawnienia, a nam daje możliwość przetestowania potencjalnych kandydatów na przyszłych skipperów.

Zbierz własną załogę swoich znajomych

Jeżeli posiadasz wszystkie niezbędne uprawnienia (tj. minimum patent JSM oraz certyfikat radiooperatora SRC) i jesteś w stanie zebrać załogę składającą się z Twoich znajomych, którzy są chętni płynąć pod Twoją komendą, to napisz do nas, żeby ustalić szczegóły i zapisujcie się na rejs! W trakcie rejsu możesz liczyć na pomoc pozostałych skipperów we flocie, jednak to na Tobie będzie spoczywać cała odpowiedzialność za Twoją załogę i jacht. Jeśli się sprawdzisz, to prawdopodobnie nie będzie to Twój jedyny rejs z TBT. Jeżeli masz wątpliwości, czy sobie poradzisz, polecamy jednak skorzystanie z Opcji #1.

 

newsletter
do góry