Rejsy Tajlandia. 100% Najlepsze Wakacje na Jachcie | The Boat Trip

Rejsy Tajlandia

Rejsy morskie w Tajlandii


Tajlandia to kraj, który powinien znaleźć się na obowiązkowej liście rzeczy, które każdy powinien w życiu zobaczyć. Tajlandia to przepiękny zróżnicowany interior, w którym od miejskiego zgiełku Bangkoku można poprzez dziewiczą dżunglę w ciągu kilku godzin znaleźć się w zapierających dech w piersiach sceneriach starożytnych świątyń Ayuthai i Kanchanaburi

Ale Tajlandia to też świetne tereny do żeglowania. Możemy wybrać jedną z dwóch destynacji: Morze Andamańskie i Zatokę Tajską. Obie są pełne niesamowitych krajobrazów, pięknych wysp. Zaznamy tu słońca, intensywnie zielonej tropikalnej przyrodu, piaszczystych plaż, palm i niebiańskich plaż. Najbardziej popularnym miejscem wypadowym jest Phuket.


terminy rejsów


2018-03-03 - 2018-03-17

Tajlandia - Thai Asia Expedition Vol. 5 - Trip #26


Sail & Explore
cena za osobę od
4390 pln
zobacz jachty
2018-03-03 - 2018-03-17
Tajlandia

To jedno z tych miejsc na świecie, które każdy musi w swoim życiu zobaczyć. Porośnięte dżunglą świątynie i niezwykły klimat Azji. Wyrastające wprost z wody skaliste maczugi, krystalicznie czysta woda, biały piasek i palmy, do tego pewna pogoda - jedziemy w porze suchej!

Zapraszamy na niezwykłą wyprawę, podczas której pierwszy tydzień spędzimy na lądziea drugi na luksusowym jachcie odpoczywając w rajskim otoczeniu. O nic nie musisz się martwić - po prostu odpoczywaj!

czytaj więcej


    newsletter
    do góry