Program rejsu

Program rejsu

Sail & Party

Duża flota - do 25 jachtów, dużo ludzi, dużo imprez, dużo kąpieli w morzu, wygłupów, zabawy i chilloutu. Mniej żeglowania, najłatwiejsze akweny z małą falą, nieduże odległości. Idealny wybór, jeżeli chcesz łagodnie wejść w świat żagli, wyszaleć się na imprezach i szukasz dużego eventu!

Poranek na jachcie

Rano

Pobudka! Ale nie za wcześnie, około 9:00 - 10:00. Prysznic, kawa, śniadanie, ogarnięcie jachtu po wczorajszej imprezie, zatankowanie wody. Oddanie cum około 11:00

Przedpołudnie na jachcie

Przedpołudnie

Po wyjściu w morze razem ze sternikiem stawiacie żagle i spokojnie płyniecie 2-3 h do malowniczej zatoczki, gdzie cała flota spotyka się razem na wspólną kąpiel, snorkeling, chillout i lunch.

Popołudnie na jachcie

Popołudnie

Zbieracie się z kotwicowiska i znów żeglujecie. Czas na opalanie, drzemkę, książkę, ugotowanie czegoś. Około 16:00 cumujecie w docelowym porcie - codziennie gdzie indziej!

Wieczór na jachcie

Wieczór

Po spłynięciu do portu czas na prysznic, przebranie się, zwiedzenie miasteczka i wypad do lokalnej knajpy z pysznym seafoodem! A potem beforeparty na jachtach obowiązkowo!

Noc na jachcie

Noc

Około 22:00 zwykle startuje gruba impreza w zarezerwowanym tylko dla Was klubie. Zagra nasz sprawdzony DJ, a na barze załatwiliśmy specjalną ofertę tylko dla Was!

Sail & Explore

Mniej huczne, na 3-6 jachtów, wycieczki z nastawieniem na odkrywanie nowych miejsc, poznawanie nowych krajów i smakowania kultur. Nastaw się na więcej pływania, może nawet będzie szansa pożeglować nocą - to niesamowite doświadczenie! Jachtem można dotrzeć do normalnie niedostępnych miejsc i zobaczyć więcej, niż na zwykłych wakacjach, zwłaszcza w takich miejscach jak Baleary, Karaiby czy Seszele.

Poranek na jachcie

Rano

Często będzie Cię budzić łagodne kołysanie jachtu na porannej fali - zwłaszcza w tropikach popularne jest nocowanie na kotwicy, ale porty też będą, spokojnie. Wypływa się dość rano.

Przedpołudnie na jachcie

Przedpołudnie

Jeśli wypłynęliście bardzo wcześnie, to jak już wszyscy się obudzą robicie śniadanie pod żaglami! W tym czasie wasz sternik już prowadzi jacht w kierunku nowych miejsc. Po kilku godzinach postój na kąpiel.

Popołudnie na jachcie

Popołudnie

Po pływaniu czas na zwiedzanie! Dopływacie do docelowej lokalizacji i ruszacie na ekspedycję! Zabytkowe chorwackie miasto? Karaibska dżungla? Tajlandzkie wodospady? Zależy co i gdzie!

Wieczór na jachcie

Wieczór

Po zwiedzaniu zasłużony relaks! Odkryjesz przysmaki lokalnej kuchni, potrawy, trunki i rozrywki niedostępne nigdzie indziej, zwyczaje obcej kultury, poznasz nowych ludzi i ich światopoglądy.

Noc na jachcie

Noc

Baw się w najbardziej niesamowitych miejscach! Zatańcz na plaży! Zatańcz na barze! W tropikalnym lesie, w klubie na Ibizie i w knajpie na tratwie! Na trzydziestym piętrze hotelu w Bangkoku i na luksusowym katamaranie!

Sail & Adventure

To oferta specjalna dla odważnych. Rejsy S&A robimy bardzo rzadko, ale jeżeli uda Ci się złapać miejsce, możesz mieć pewność że przeżyjesz przygodę życia. Jaką? Pełnomorskie regaty żaglowców, zimne i ciepłe wody, pasaże oceaniczne i kilkudniowe przeloty, czyli prawdziwe żeglarstwo morskie. Nie musisz być żeglarzem - wystarczy, że kochasz adrenalinę! Oferta dla prawdziwych miłośników mocnych wrażeń, spełnienie marzeń o przygodzie życia! Nie tylko dla wilków morskich!

Poranek na jachcie

Rano

Nie da się zamknąć przygody w sztywnym opisie, więc nie traktuj tego opisu jak rozkładu jazdy. Rano możesz mieć wachtę, możesz stawiać żagle, wchodzić albo wychodzić z portu! Możesz spać w koi albo wciąż bawić się w tawernie!

Przedpołudnie na jachcie

Przedpołudnie

Czy jesteście w morzu czy w porcie życie na jachcie toczy się stałym rytmem wachtowym - ktoś ma zadanie ugotować śniadanie, ktoś ma zadanie dbać o jacht i jego kurs, a część rozkoszuje się zasłużonym odpoczynkiem!

Popołudnie na jachcie

Popołudnie

Jacht stanowi Twój dom i środek transportu do najbardziej niesamowitych miejsc! Dbając o niego i współpracując z resztą załogi odkryjesz najbardziej niesamowite miejsca. Poczuj prawdziwą wolność żeglarzy!

Wieczór na jachcie

Wieczór

Poczuj przynależność do ignorującej granice wspólnoty żeglarzy całego świata! Zawiń do portu i baw się załogami najmniejszych jachtów i największych żaglowców, dzielcie się doświadczeniami i emocjami!

Noc na jachcie

Noc

Podejmij wyzwanie i przekrocz limity. Może się zdarzyć, że będziesz płynąć w dzień, w nocy, w ciszy i w sztormie. Czasem kilka godzin, czasem kilka dni. To nie tak, że życie na lądzie nie ma smaku, ale życie na morzu jest lepsze. Sir Francis Drake

Sail & Chill

To oferta skierowana dla osób, które planują przede wszystkim wypocząć. W tej formule nastawiasz się na chill i odpoczynek, trasy nie są ambitne i nie ma tutaj wielu wycieczek lądowych - większość czasu spędzasz relaksując się, snorkelując i zwiedzając miasteczka do których przypłyneliśmy. Ten rejs to mniej żeglowania, łatwiejsze akweny z małą falą i nieduże odległości - w zamian za to zyskujesz dużo relaksu i chillowania!

Poranek na jachcie

Rano

Dzień zaczynasz od kawy, leniwego śniadania, prysznica. Najczęściej nigdzie nam się nie śpieszy, więc można jeszcze przejść się na spacer po miasteczku, pochillować - odpłynięcie dopiero około 11!

Przedpołudnie na jachcie

Przedpołudnie

Jak już wszyscy się ogarną, wypływamy! Po kilku godzinach postój na wspólną kąpiel, snorkeling i chillout.

Popołudnie na jachcie

Popołudnie

Zbieracie się z kotwicowiska i znów żeglujecie. Czas na opalanie, drzemkę, książkę, ugotowanie czegoś. Około 16:00 cumujecie w docelowym porcie.

Wieczór na jachcie

Wieczór

Po spłynięciu do portu czas na prysznic, przebranie się, zwiedzenie miasteczka i wypad do lokalnej knajpy z pysznym seafoodem!

Noc na jachcie

Noc

Pełna dowolność. Chilloutowy wieczór z kieliszkiem wina albo delikatna imprezka z tańcami i siedzeniem do późna - wszystko zależy od Was!

Obserwuj Nas!

Licencja

Numer licencji organizatora turystyki 1163

Kontakt

+48 577 543 094

© 2010-2022 Copyright Taksidi

PFR

Ta strona używa plików cookies, pełne informacje na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki wyłączających obsługę cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.