Rejsy po Mazurach | The Boat Trip

Polska


W naszym rodzimym kraju wbrew pozorom nie brakuje pieknych miejsc do żeglowania:) Przede wszystkim - możemy pochwalić się jednym z najładniejszych regionów w Europie - Mazurami. Masa połączonych ze sobą jezior i jeziorek, klimatyczne przystanie, wiele dzikich i nienaznaczonych postępem cywilizacyjnym miejsc - Mazury to idealne miejsce na odpoczynek od zgiełku świata codziennego.

Oprócz Mazur, rodzimi żeglarze mają także do dyspozycji bardzo ciekawy rewir Zalewu Szczecińskiego, Zatoki Gdańskiej czy ogólnie całego polskiego bałtyckiego wybrzeża.

Mieszkańcy wielkich aglomeracji mogą z kolei szukać schronienia przed upałami nad zbiornikami takimi jak chociażby Zalew Zegrzyński - gdzie żeglować da się również całkiem przyzwoicie:)


terminy rejsów


2018-05-30 - 2018-06-03

The Boat Trip Cup 2018 - Mazury - Boże Ciało


Sail & Party
cena za osobę od
0 PLN
cena za jacht od
0 PLN
zobacz jachty
2018-05-30 - 2018-06-03
Polska

Emocje! Sport! Adrenalina! Dołącz już teraz do corocznych regat The Boat Trip Cup i zmierz się z najlepszymi! Najlepsza opcja na Boże Ciało na Mazurach! Przyjmujemy zgłosznia indywidualne i zgłoszenia całych załóg. Nie czekaj, zapisz się dziś! Profesjonalne regaty czekają!

BRAK MIEJSC - LISTA REZERWOWA

czytaj więcej


newsletter
do góry